Kompleksinė parama šeimai krizės metu

Vaikų laikinosios globos namai „Atsigręžk į vaikus“ vykdo įstaigų ir organizacijų, teikiančių kompleksines paslaugas krizinėse situacijose esantiems tėvams, auginantiems vaikus, projektą „Kompleksinė parama šeimai krizės metu”  2016 m.

Projekto rėmėjas – LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Projekto partneriai:

  • Vilniaus miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius (vedėja Lina Juškevičienė) http://www.vilnius.lt/index.php?1550305674
  • Blaivios gyvensenos, sveikatos, sporto ir turizmo draugija „Optimalietis“ (prezidentas Vladislav Kondratovič), www.optimalietis.lt
  • Viešoji įstaiga „Blaivybės akademija“ (direktorė Dalia Skunčikienė)

Pagrindinis projekto tikslas yra teikti kompleksines paslaugas vaikus auginantiems tėvams, atsidūrusiems krizinėse situacijose, ugdyti šių tėvų pozityvios tėvystės įgūdžius ir stiprinti šeimų socialinį ir psichologinį atsparumą.

Šiuo projektu siekiama suteikti šeimoms kompleksinę psichosocialinę pagalbą ir taip užkirsti kelią vaikų paėmimui iš šeimos, gilesnės šeimos krizės vystymuisi. Siekiant suteikti pagalbą priklausomiems nuo alkoholio asmenimis, ugdyti jų sveikos gyvensenos įgūdžius ir mažinti socialinę atskirtį, projektas yra vykdomas kartu su partneriais – draugija „Optimalietis“ ir VšĮ “Blaivybės akademija“. Projekto dalyviai turi galimybę nemokamai dalyvauti įvairiuose sveikos ir blaivios gyvensenos renginiuose. Projekto dalyviai taip pat dalyvauja pozityvios tėvystės įgūdžių grupėse, kurios vedamos pagal VšĮ Vaikų laikinosios globos namų „Atsigręžk į vaikus“ parengtas Pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo metodines rekomendacijas.

Projekte dirbantys specialistai ir teikiamos paslaugos:

  • Projekto vadovas Evaldas Gaidulevičius.
  • Psichologė Rima Breidokienė – teikia individualias psichologo konsultacijas.
  • Psichologė Marija Giedraitytė-Guzikauskienė – veda seminarus pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo klausimais.
  • Lektorė Rima Sasnauskienė – teikia individualias konsultacijas ir veda seminarus blaivybės ir sveikos gyvensenos klausimais.
  • Socialinė darbuotoja Eva Ignatovič – teikia individualias konsultacijas.

Paslaugos teikiamos Vaikų laikinosios globos namų „Atsigręžk į vaikus“ metodinio centro patalpose (A.Juozapavičiaus g.11-312, Vilnius) ir globos namų “Atsigręžk į vaikus” patalpose (A. Jaroševičiaus g. 10B, Vilnius). Visos paslaugos, teikiamos projekto rėmuose, yra nemokamos. Registracijai ir dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis šiais kontaktais:

Projekto vadovas Evaldas Gaidulevičius
Tel./faksas: (8 5) 2385770, mob. 8 673 173 80
El. paštas: atsigrezk@gmail.com

Kompleksinės paramos šeimai krizės metu lankstinuką galite atsisiųsti čia