„Drugelio prisilietimas“

Š.m. liepos 7-12 dienomis vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Drugelio prisilietimas“ (6 d.). Stovyklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Stovykla „Drugelio prisilietimas“ apėmė vaikų užimtumą per meninę, pažintinę, sportinę, kūrybinę veiklą. Visos šios veiklos vyko prie jūros Šventojoje. Stovykla „Drugelio prisilietimas“ prie jūros buvo organizuojama antrą kartą. Vaikai dalyvavo sportinėse varžybose, žygiuose, o taip pat ilsėjosi prie jūros, pramogavo važinėdami velomobiliais, paspirtukais, plaukiojo vandens dviračiais šokinėjo ant batuto.

Be užimtumo buvo vykdoma ir socialinių įgūdžių programa, kurios metu vaikai išklausė paskaitą apie higienos įgūdžius ir išmoko pasigaminti sveikus užkandžius kitos dienos išvykai. Pasikloti lovą, susitvarkyti kambarį. Daug dėmesio buvo skiriama sportiniam lavinimui. Programos pagrindinis tikslas – socialiai remtinus, socialinės rizikos, daugiavaikių šeimų bei vaikus pasižyminčius delinkventiniu elgesiu  užimti jiems naudinga veikla, kad mažiau laiko būtų praleista socialiai kenksmingoje aplinkoje. Vaikai kurie nematę jūros , ją pamatė.

Vilniaus miesto savivaldybės lėšos buvo panaudotos kelionei, apgyvendinimui ir edukacinėms  išlaidoms, bei suvenyrams vaikų apdovanojimams. LR SADM lėšos buvo panaudotos vaikų maitinimui. Stovykloje dalyvaus 12 vaikų lankančių  Vaikų dienos centrą „Atsigręžk“.

Stovyklos akimirkas galite pamatyti čia: www.facebook.com