„Drugelio prisilietimas“

Š.m. liepos 7-17 dienomis vyks vaikų vasaros poilsio stovykla „Drugelio prisilietimas“ (11 d.). Stovyklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Vasaros stovyklos programa apima vaikų užimtumą per meninę, pažintinę, sportinę, kūrybinę veiklą. Ši programa yra tikslingas ypatingai vaikų su elgesio ir emocijų sutrikimais užimtumas. Jie bus išmokyti linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį, sustiprinti jų socialiniai įgūdžiai, tolerancija, mokėjimas bendrauti su bendraamžiais ir vyresniais.
Visos šios veiklos vyks prie jūros Palangoje, Šventojoje. Stovykla „Drugelio prisilietimas” prie jūros bus organizuojama trečią kartą. Be užimtumo bus vykdoma ir socialinių įgūdžių programa, kurios metu vaikai išklausys paskaitą apie higienos įgūdžius, mokinami pasikloti lovą, susitvarkyti kambarį. Daug dėmesio bus skiriama sportiniam lavinimui. Programa skirta visiems mokyklinio amžiaus vaikams. Bus skatinama vyresnių klasių vaikų iniciatyva, jie galės realizuoti save, būdami pagalbininkais organizuojant veiklą. O jaunesnieji tiesiog smagiai ir įdomiai praleis laiką. Tad įvairi amžiaus grupė šioje stovykloje kaip tik yra pranašumas, o ne trūkumas.

Vilniaus miesto savivaldybės ir LR SADM lėšos bus panaudotos kelionei, maitinimui, apgyvendinimui, edukacinėms  išlaidoms, bei suvenyrams vaikų apdovanojimams. Stovykloje dalyvaus 15 vaikų lankančių  Vaikų dienos centrą „Atsigręžk“ ir 24 vaikai iš VšĮ „Atsigręžk į vaikus“

Stovyklos akimirkas galėsite pamatyti čia: www.facebook.com