Pagalba nuo smurto nukentėjusiems vaikams ir jų artimiesiems

Vaikų laikinosios globos namai „Atsigręžk į vaikus“ vykdo projektą „Prievartą patyrusių vaikų ir jų šeimos narių kompleksinė psichologinė ir socialinė reabilitacija“. Lėšos šiam projektui yra skirtos iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Projektas yra skirtas nuo įvairių smurto formų nukentėjusiems vaikams ir jų šeimos nariams, taip pat specialistams, dirbantiems su vaikais ir šeimomis. Projekto tikslas yra suteikti kompleksinę psichologinę, socialinę ir teisinę pagalbą nuo smurto nukentėjusiems vaikams ir jų šeimos nariams ir tobulinti psichosocialinės reabilitacijos paslaugas prievartą patyrusiems vaikams.

Projekto rėmuose nuo smurto nukentėjusiems vaikams ir jų šeimos nariams yra teikiamos šios specialistų paslaugos:

  • Vaiko psichologinis įvertinimas ir pagalbos plano parengimas.
  • Šeimos psichologinis ir socialinis įvertinimas.
  • Individualios psichologo ir psichoterapeuto konsultacijos vaikui ir jo šeimai (globėjams).
  • Individualios socialinio darbuotojo konsultacijos vaikui ir jo šeimai (globėjams).
  • Individualios vaikų psichiatro konsultacijos vaikui ir jo šeimai (globėjams).
  • Mobili specialistų (psichologo, vaikų psichiatro, socialinio darbuotojo) komandos pagalba nuo smurto nukentėjusiems vaikams ir jų artimiesiems jų gyvenamojoje vietoje (Vilniaus m. savivaldybėje).

Individualios konsultacijos yra vykdomos metodinio centro patalpose (A.Juozapavičiaus g.11-312, Vilnius). Visos paslaugos, teikiamos projekto rėmuose, yra nemokamos. Registracijai ir dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis šiais kontaktais:

Projekto vadovė Jelena Šinkūnienė

Tel./faksas: (8 5) 2385770

El. paštas: atsigrezk@gmail.com