Paramos koncertas „Širdžių kalba“

      Jau dvyliktus metus iš eilės mūsų globos namai kartu su Norvegijos tarptautiniu Liūtų klubu bei Norvegijos karalystės ambasada Vilniuje organizuoja tradicinį paramos koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30). Šiais metais koncertas vyks balandžio 21 d. 19 val.

       Paramos koncerte dalyvaus žinoma Norvegijos operos solistė Mona Julsrud (sopranas) ir nusipelnę Lietuvos atlikėjai: Ieva Prudnikovaitė (mecosopranas), Vladimiras Prudnikovas (bosas), Natalija Krauter (sopranas), Rima Švėgždaitė (smuikas), Nijolė Ralytė (fortepijonas), Lina Vaitkuvienė (fortepijonas), Aurita Tomelaitienė (fortepijonas). Renginio vedėja: Joana Čižauskaitė.

Foto i web

        Šio renginio metu surinktos lėšos bus skiriamos vaikų vasaros pozityviam užimtumui organizuoti (išvykoms, stovykloms ir pan.). Tik Jūsų parama leidžia mums įgyvendinti vaikų svajones.

Bilietų kaina: 27, 19, 12, 9 Eur.

Dėl bilietų įsigijimo prašome kreiptis į VLGN “Atsigręžk į vaikus” direktorės pavaduotoją Loretą Everlingienę, tel. +370 699 42856 arba el.paštu atsigrezk.loreta@gmail.com

       Vaikų laikinosios globos namai „Atsigręžk į vaikus“ nuo 1996 metų teikia ne tik socialines globos paslaugas tėvų globos netekusiems Vilniaus regiono vaikams, bet ir vykdo Vaikų dienos centrų programą bei konsultuoja smurtą patyrusius vaikus ir jų šeimos narius. Nuo 1996 metų socialinės paslaugos mūsų globos namuose buvo suteiktos daugiau nei 500 vaikų. Šiuo metu globos namų padaliniuose gyvena virš 60 vaikų, vaikų dienos centrus lanko daugiau kaip 30 vaikų.

WEB

Su meile vaikams –

Direktorė Sigita Ignatovičienė