Vaikų dienos centrai

Vaikų dienos centrus lanko vaikai iš socialinės rizikos gyvenančių šeimų. Dažniausiai apie juos sužinome iš seniūnijų, socialinių skyrių darbuotojų, policijos nepilnamečių inspektorių.

Šių šeimų gyvenimo sąlygos labai sunkios. Tėvai yra netekę darbo arba gaunantys labai mažas pajamas. Dalis vaikų yra iš nedarnių šeimų. Į vaikų dienos centrus vaikai ateina po pamokų mokykloje.

Čia jie nemokamai maitinami, mokomi paprastų ir labai reikalingų dalykų gyvenime: bendravimo, pamatinių bendražmogiškų, susipažįsta su kultūra – teatrais, muziejais.

Kiekvieną vasarą rengiame stovyklas.

Socialiniai pedagogai, psichologai konsultuoja ir padeda ne tik vaikams, bet ir jų šeimoms. Teikiame socialinę pagalbą – aprūpiname drabužiais ir maistu.

Šiuo metu vaikų dienos centrai veikia (Vilniuje ir Trakų raj.)

VAIKŲ DIENOS CENTRAS “Atsigręžk” VILNIUJE 

2005 metais Vilniuje įkūrė Vaikų dienos centrą “Atsigręžk”, kurį šiuo metu lanko 15 vaikų  iš Vilniaus miesto Naujininkų mikrorajono socialiai remtinų šeimų nuo 7 iki 18 metų amžiaus.

VAIKŲ DIENOS CENTRAS “Čižiūnai” TRAKŲ RAJONE

2015 metais Trakų raj. įkūrė Vaikų dienos centrą “Čižiūnai”, kurį šiuo metu lanko 10 vaikų  iš Trakų rajono Čižiūnų k., Aukštadvario sen. socialiai remtinų šeimų nuo 7 iki 18 metų amžiaus.

Vaikų dienos centrai Vilniuje ir Trakų raj. gauna LR Socialinės apsaugos ir Darbo ministerijos finansavimą.